Göztepe Spor Kulübü

Göztepe Espor Maçları 15 Nisan’da Galatasaray İle Başladı

Yeni tip koronavirüs salgını sürecinde tüm ligler süresiz olarak askıya alınmış durumda. Bu dönemde takımlar ise toplu antrenmanlarını gerçekleştiremedikleri için, sporcular bireysel çalışmalarını evlerinde devam ettiriyor.

Söz konusu süreçte taraftarın da sporcunun da futbolu özlediği günlerde, en çok tercih şeylerden biri ise online oyunlar oluyor. Göztepe Spor Kulübü espor şubesinin sporcuları da 15-18 Nisan tarihleri aralığında olacak Dostluk Turnuvası’na katılacak.

15-18 Nisan tarihleri aralığında gerçekleşecek olan Pro Evolution Soccer 2020 Dostluk Turnuvası’na Göztepe Spor Kulübü de katılım sağlayacak.

Gerçekleşecek olan turnuvada İzmir temsilcisinin yanı sıra Arsenal, Barcelona, Celtic, Inter, Galatasaray, Manchester United, Juventus, Monaco ve Schalke 04 takımları da yer alacak.

Son Maç Barcelona İle Olacak

Espor takımları üzerinden gerçekleşecek olan turnuvada Göztepe ekibi Inter, Galatasaray, Barcelona ve Manchester United ekipleri ile B Grubu’nda yer alacak.

Goztepegamign Twitch kanalından canlı olarak yayınlanacak mücadelelerin ilki ise 15 Nisan’da saat 20:45’de Galatasaray ve Göztepe arasında gerçekleşti.

İzmir temsilcisinin diğer mücadeleleri arasından ise 16 Nisan’da saat 20:10’da Manchester United, 21:25’te Barcelona, 17 Nisan’da saat 20:05’te Inter ve saat 20:45’te Galatasaray ve 21:35’te Machester United, 18 Nisan’da ise 20:55’te Barcelona ile gerçekleşecek.