Serdar Gürler

Serdar Gürler’den Göztepe Açıklaması

Süper Lig’de mücadele eden Göztepe Spor Kulübü ekibinin başarılı oyuncusu Serdar Gürler önemli açıklamalara imza attı. Transferi son günlerde sıkça konuşulan ve gündem olan sarı kırmızılı oyuncu, merak edilenleri cevapladı.

Göztepe Spor Kulübü ekibinde forma terleten ve Trabzonspor, Galatasaray gibi ekiplerle adı sık sık anılan Serdar Gürler, açıklama yaptı. Huesca ekibinden sarı kırmızılı takıma kiralık olarak gönderilen futbolcu, İzmir ekibinde çok mutlu olduğunu söyledi. Kulübünün ise 1.2 milyon Euro değerinde bir satın alma opsiyonu bulunduğunun altını çizdi. Bunun biraz yüksek olduğunu fakat ibrelerin ise kendisinden yana olduğuna da özellikle dikkat çekti.

Göztepe Spor Kulübü’nün çok büyük bir camia olduğunu belirten sarı kırmızılı sporcu, taraftarın da çok güzel ve ateşli olduğunu ekledi. Öte yandan büyük kulüplere göre de maddi durumunun daha iyi olduğunun altını çizerek, çok iyi yönetildiğini ve borcunun da olmadığını belirtti.

Futbolda Ne Olacağı Belli Olmaz

Asıl temennisinin burada kalmak olduğunu ve ailesinin de kendisinin de burada iyi hissettiklerini ekleyen futbolcu, futbolda ise ne olacağının belli olmadığına değindi.

Adının büyük takımlarla anılmasının da gurur verdiğini belirten sporcu, Trabzonspor ekibinde de oynadığını fakat orada kadro dışında kaldığını vurguladı. Ayrıca bordo mavili takımdan iyi de ayrılmadığını ekledi. Yine de kızgınlığı veya kırgınlığı olmadığına da dikkat çekti.

Güncel Yazılar