Galatasaray

Galatasaray Ekibinin Yeni Sezon Hazırlıklarında Bir İsimden Kötü Haber Geldi

Yeni tip koronavirüs sebebiyle tüm liglere bakanlık kararıyla süresiz olarak ara verildi. Bu dönemde yeni sezona hazırlık yapan spor kulüpleri ise, gelecek sezona çok daha iyi çıkmak istiyor.

Süper Lig’de oynanan 26 hafta sonrasında 50 puanı toplayarak 3’üncü sıraya yerleşen ve şampiyon adaylarından biri de Galatasaray oldu. Bu sezonun belirsizliği bir yandan devam etse de, sarı kırmızılı takım önümüzdeki sezona daha emin isimlerle başlamak istiyor.

Yeni sezon hazırlıklarında transfer listesinde adı geçen isimlerden birinden ise pek iyi olmayan bir kararın geldiği bilgisi edinildi.

Denis Odoi Belçika’ya Dönebilir

Sezon sonunda net olarak takımdan ayrılacak isimler de büyük ölçüde belirlenmiş durumda. Sarı kırmızılı takımla yolları ayrılması beklenen isimlerden biri ise Brezilyalı topçu Mariano olacak. Fakat sporcunun yerine arayışta olan Galatasaray yönetimi bu dönemde pek de iyi bir haber almadı.

Mariano ile yollarını ayırmayı kafaya koyan aslanlar, Fulham ekibinde forma giyen Denis Odoi için ciddi bir hazırlık planlıyordu. Sezon sonu takımı ile sözleşmesi bitecek olan 31 yaşındaki tecrübeli oyuncunun adı ise bu dönemde çok sayıda takımla anılmıştı. Fakat sporcunun tekrardan ülkesi Belçika’ya döneceği düşünülüyor.