Göztepe Spor Kulübü

Göztepe Spor Kulübü’nde Yıldönümü Sevinci

Süper Lig’de mücadele eden İzmir temsilcisi Göztepe Spor Kulübü, lige dönüşünün üçüncü yıl dönümünü kutladı.

4 Haziran 2017 tarihinde, 14 yıl aranın ardından Süper Lig’e dönen Göztepe Spor Kulübü, dönüşün üçüncü yıl dönümünü kutladı. Sosyal medya hesapları üzerinde özel röportajlarla bugünü yad eden kulüp, sevincini taraftarlarıyla tekrar yaşadı.

3 sene önce Antalya’da Eskişehirspor ekibi ile karşı karşıya gelen İzmir temsilcisi, unutulmayan bir maça imza atmıştı. Defalarca durarak harekete geçen sarı kırmızılılar, 120 dakikalık mücadelenin ardından ise seri penaltı atışları ile Süper Lig’e tekrar dönmüştü.

14 Haziran Da Kutlanacak

14 yıllık hasretin ardından, lige kavuşan sarı kırmızılı takım, bu sevincinin ise üçüncü yıl dönümünü kutlattı. Göztepe Spor Kulübü Başkanı Mehmet Sepil de bu özel günde, finalde forma terlete oyuncularla ilgili anılarını anlattı.

Sosyal medya üzerinden özel röportajların yapıldığı günde, yönetici Mehmet Sepil, bu günün kulüp tarihi açısından çok büyük bir öneme sahip olduğuna dikkat çekti. Ayrıca kulüp için en önemli tarihin de kuruluş tarihi olan 14 Haziran olduğunu vurguladı.

En kısa sürede bunu da kutlayacaklarını belirten sarı kırmızılı başkan, pandemi sebebiyle de bu sene ki kutlamanın biraz farklı olacağını ifade etti.

Güncel Yazılar