Mehmet Sepil

Mehmet Sepil Devretme Konusuna İlişkin Açıklama Yaptı

Süper Lig’de mücadele eden Göztepe Spor Kulübü’nün yönetici ismi Mehmet Sepil, önceki haftalarda yaptığı açıklamalarla gündem olmuştu. Sarı kırmızılı kulübü devretmeye hazır olduğunu söyleyen başkan, konuyla ilgili de değerlendirmede bulundu.

2020-2021 sezonu için hazırlıklara tempolu bir başlangıç yapan Göztepe Spor Kulübü’nde, yönetim hususundaki değişim merak edilmeye devam ediyor. Sarı kırmızılı kulübün yönetici ismi Mehmet Sepil de bu süreçte gündem olan isimlerin başında geliyor.

Önceki haftalarda yapmış olduğu kulübü devretme açıklamasının ardından, başkandan tekrar değerlendirme açıklaması geldi.

2014 yılında Altınbaş Holding’den devralmış olduğu Göztepe Spor Kulübü’nü yeni isimlerin devralmasına sıcak bakan Sepil, dünyada futbolda yabancı yatırımcıyı çekemeyen tek ülkenin Türkiye olduğunu belirtti. Bunun en büyük sebebinin de kulüplerin ekonomileri olduğunu ekledi.

Sona Gelinmiş Bir Şey Yok

Sürekli zarar eden bir yere yatırım yapılmayacağını belirten Mehmet Sepil, pandemi ardından Avrupa’da çok kulübe de yeni yatırımcılar geldiğini vurguladı.

Göztepe Spor Kulübü’nü taraftarı olduğu için devraldığını belirten yönetici, hayalindekinin ise daha iyisini yapacak bir yatırımın kulübe gelmesi olduğuna dikkat çekti.

Şu an için bitmiş ya da sonuca yakın henüz bir şey olmadığı bilgisini paylaşan Sepil, olduğunda da ilk olarak sarı kırmızılı camia ile paylaşacağını söyledi. İlk olarak da onların görüşünü alacağını kaydetti.

Güncel Yazılar