Lukasz Teodorczyk

Lukasz Teodorczyk Göztepe’ye Transfer Oluyor

Süper Lig’de yeni sezon için transfer çalışmalarına başlayan Göztepe Spor Kulübü, Lukasz Teodorczyk ile anlaşmaya vardı. Başarılı oyuncunun kulübü ile görüşme sürecinde bulunan sarı kırmızılı kulüp, kadrosunu güçlendirmek için çalışmalarına ise devam edecek.

Yeni sezon hazırlıklarının büyük bir heyecanla başladığı Süper Lig’de, Göztepe Spor Kulübü kadro yapılandırma çalışmalarını sürdürüyor. Gelecek sezonda daha iddialı kadro kurmak isteyen İzmir temsilcisi, Lukasz Teodorczyk ile de önemli ölçüde anlaşma sağladı. Udinese ekibinde forma terleten oyuncunun, yakın zamanda transferinin gerçekleşeceği düşünülüyor.

Önceki süreçte de Göztepe ekibinin gündeminde olan Polonyalı golcü, geçmişte Belçika’nın Anderlecht ekibinde forma giymesi ile de biliniyor.

Udinese ekibinden Göztepe Spor Kulübü’ne transfer olması beklenen başarılı futbolcunun anlaşmasının sağlandığı öğrenilirken, kulübü ile de Göztepe’nin temasta olduğu bilgisi edinildi.

93 Maçta 45 Gole Adını Yazdırdı

Anderlecht forması ile iki sezon boyunca toplamda 93 maçta top koşturan oyuncu, 45 gole de adını yazdırarak büyük bir başarıya imza attı. Buradaki performansı ile dikkatleri çeken Teodorczyk, İtalyan temsilcisi Udinese’ye de 2018 yılında 3.5 milyon Euro karşılığında transfer oldu.

Burada da 32 maçta forma giyen sporcu, 1 gole imzasını atmış oldu. Bir süredir transfer için Polonyalı oyuncuyu gündemine alan sarı kırmızılı kulüp, kısa sürede resmi anlaşmayı da duyurabilir.

Güncel Yazılar