Semih Kaya

Semih Kaya İddiası Göztepe Spor Kulübü’nde Yankılandı

Süper Lig’de mücadele eden Göztepe Spor Kulübü, gelecek sezon için hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor. Sarı kırmızılı kulüpte kadro yapılandırması devam ederken, yeni bir isim ortaya atıldı. Edinilen bilgilere göre İzmir temsilcisi milli futbolcu Semih Kaya için harekete geçti.

Süper Lig’de gelecek sezon heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Bu dönemde transfer çalışmalarına odaklanan spor kulüpleri, kadro yapılandırmalarına gidiyor

Transfer çalışmalarına yoğun bir tempo ile devam eden İzmir temsilcisinde, yeni bir iddia ise Semih Kaya yönünde atıldı. Başarılı milli stoper oyuncusu için takibe geçen sarı kırmızılı kulüpte, transfer iddiası da camiayı heyecanlandırdı.

Defansın ortası için en az 2 isim arayışında olan Göztepe Spor Kulübü, ayrıca takımın tecrübeli Teknik Direktörü İlhan Palut tarafından da takibe alındı.

Galatasaray ile Adı Anılıyor

Başarılı sporcunun transferi konusunun yönetime sunulduğu bilgisi edinilirken, Göztepe’nin yeni sezonda iddialı bir kadro kuracağının da mesajları verildi.

Adı son zamanlarda Galatasaray ile anılan Semih Kaya’nın da, Süper Lig’de oynama konusuna sıcak baktığı ifade edildi.

En son Çekya temsilcilerinden olan Sparta Prag ekibinde forma terleten 29 yaşındaki tecrübeil isim, bu sezon ise toplamda 10 lig maçında forma giydi. Toplamda 818 dakika sahada görev alan oyuncu, 2 gole de adını yazdırdı.

Güncel Yazılar