Göztepe Spor Kulübü

Göztepe Spor Kulübü Voleybol Şubesi Yoluna Devam Ediyor

Göztepe Spor Kulübü voleybol takımında yaşanan gelişmeler İzmir taraftarını mutlu etti. Öncesinde ligden çekilmesi ile gündem olan sarı kırmızılılarda, yeni  yapılanma kararı ile yoluna devam eden takım, Başkan Vekili Talat Papatya, Şube Yönetimi, teknik ekip ve takım kaptanları bir araya geldiler. Gerçekleşen toplantıda Voleybol şube sorumlusu görevindeki Hüsnü Öztuncel, hedeflerini ve yeni şube oluşumu anlattı. Önceki sezonda yaşanan pandemi sürecine de dikkat çekti.

Göztepe Spor Kulübü Voleybol Şubesi’nde yaşanan gelişme tüm sarı kırmızılı camianın sevinmesine neden oldu. Yapılandırma sürecinin yaşandığı dönemde şubenin durumuna ve hedeflere ilişkin de toplantı gerçekleşti.

Başkan Vekili Talat Papatya, şube yönetimi, teknik ekip ve takım kaptanlarının basınla bir araya geldiği toplantıda, Voleybol Şube Sorumlusu Hüsnü Öztuncel de önemli açıklamalarda bulundu. Hedeflerini ve yeni şube oluşumunu anlatarak, pandemi sürecine ilişkin de konuştu.

İlk Aşamada Taraftarlar ve İş İnsanları Var

Süreçle ilgili olarak hem toplantılarda hem de yapılan istişareler ile voleybol şubesini tekrardan canlandırma kararı aldıklarını söyledi. Zor bir süreç olduğunu belirten Öztuncel, ilk aşamada taraftar ve iş insanı potansiyeline sahip kişiler ile yola çıkma kararı aldıklarının da altını çizdi.

8 kişilik bir grup kurduklarını söyleyen şube sorumlusu, grupla ilgili çalışmaları pandemi döneminde mümkün olduğunca online olarak ilerlettiklerinin bilgisini verdi. İlk aşamada yapılan planlamaların hepsini de gündeme getirdiklerini ifade ederek, hayata geçirdiklerine vurgu yaptı.

Güncel Yazılar