Bernard Mensah

Kayserisporlu Oyuncu Bernard Mensah’dan Canlı Yayın İtirafları

Süper Lig ekiplerinden olan Hes Kablo Kayserispor takımında forma giyen Ganalı oyuncu Bernard Mensah sosyal medyada canlı yayın yaptı. Takımına ilişkin açıklamada bulunan başarılı oyuncu, hedeflerinden de bahsetti.

Yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle toplu antrenmanların yapılamaması ve liglere ara verilmesi durumu sebebiyle oyuncular vakitlerini evlerinde geçiriyor. Bu dönemde Süper Lig ekiplerinden olan Hes Kablo Kayserispor takımında forma giyen Bernard Mensah da canlı yayın yaparak merak edilenleri yanıtladı.

Şampiyonlar Ligi’nde Oynasam Daha Memnun Olurum

Salgın dönemini evinde geçiren sarı kırmızılı oyuncu, ligin ikinci devresinde takım olmanın savaşmayı gerektirdiğini hatırladıklarını itiraf etti. Kayseri’yi sevdiğini ve bu takımda kalmanın güzel olduğunu da ifade etti. Ama yine de hedefleri olduğunu vurgulayan oyuncu, Şampiyonlar Ligi’nde futbol oynamaktan da çok memnun olacağını belirtti.

Kulübünün resmi sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Ganalı oyuncu, yapmış olduğu açıklamalarda sezonun ilk devresinde de kötü olduklarını söyledi. İlk yarıda bir takım olamadıklarını ifade eden futbolcu, bir şeylerin değişmesi ile takım olunduğunun hatırlandığına dikkat çekti.

Karantina sürecinin ardından yakaladıkları performansı sürdüreceklerini de belirten oyuncu, Kayserispor’u ve şehri sevdiğini belirtti. Ama yine de hedeflerinin olduğundan bahseden sarı kırmızılı oyuncu, Şampiyonlar Ligi’ne değindi.

Hedefleri arasında Şampiyonlar Ligi’nde oynamanın olduğunu da böylelikle söylemiş oldu.