Hakan Çinemre

Hakan Çinemre Göztepe’ye Dönüyor

Süper Lig’de mücadele eden Göztepe Spor Kulübü ekibinde her sezon sakatlık sorunu yaşayan Hakan Çinemre için bir fırsat daha söz konusu oldu. Yeni sezon öncesinde sporcu tekrar sarı kırmızılı kulübe gelebilir.

Göztepe Spor Kulübü’nün oyuncusu olan Hakan Çinemre, 2017-2018 sezonunda Fenerbahçe ekibinden transfer edilmişti. 26 yaşındaki stoper mevki oyuncusu, İzmir ekibinde ise tam istikrar sağlayamama sorunu yaşadı.

Sarı kırmızılı takımda iki defa art arda sağ diz ön çapraz bağlarında sakatlık yaşayan sporcunun, Göztepe ekibine ilk geldiği sene Trabzonspor maçında da çapraz bağları kopmuştu. Yaklaşık olarak 7 ay kadar futboldan uzak kalmak zorunda kalan sporcu, önceki sezonda ise tedavinin ardından iyileşip tekrar sahalara dönmüştü. Fakat Ziraat Türkiye Kupası Nazilli Belediyespor maçında da sakatlık yaşayan oyuncu, İzmir ekibinde tam istikrar sağlayamadığı için kiralanmıştı.

İlhan Palut Değerlendirecek

TFF 1. Lig ekibi olan Adanaspor takımına kiralık gönderilen oyuncu, turuncu beyazlı ekiple de toplam 11 maçta yer aldı. Eski formuna kavuşmayı başaran Çinemre’nin, Göztepe ekibiyle ise 1 yıllık daha sözleşmesi bulunuyor. Bu sebeple de Hakan’ın gelecek sezonda sarı kırmızılı kadroya alınmasına karar verildiği bildirildi.

Takımın Teknik Direktörü İlhan Palut da bu süreçte, stoper mevki oyuncusunu değerlendirmiş olacak. Hakan’ın da kendi takımına tekrar dönmeyi çok istediği öğrenildi.

Güncel Yazılar