Göztepe Spor Kulübü

Göztepe Spor Kulübü Çalışmalarına Devam Etti

Süper Lig’de mücadele eden Göztepe Spor Kulübü ekibi, dün ki antrenman ile çalışmalarına devam etti. Kalan 8 maçtan da galibiyet elde etmek isteyen sarı kırmızılı kulüp, iki farklı bölüm şeklinde idman yaptı.

Koronavirüs salgını nedeniyle uzun bir süredir antrenman yapamayan spor kulüpleri, 12 Haziran’da başlayacak olan liglere hazırlanmaya başladı. Süper Lig’de mücadele eden İzmir temsilcisi Göztepe Spor Kulübü de bu süreçte hazırlık yapan ekipler arasında yer aldı.

Urla Adnan Süvari Tesisleri’nde çalışmalarını sürdüren İzmir ekibi, dün ki idmanla iki farklı bölüm şeklinde maç hazırlığı gerçekleştirdi. Sarı kırmızılılar, idmanın ilk kısmında pas organizasyonları çalışması yaptılar. Sonraki bölümde ise Göztepe ekibi dar alanda oyun oynayarak dün ki idman sürecini tamamladı.

Tedbirlere Özen Gösteriliyor

Antrenmana ilişkin açıklama yapan Göztepe Spor Kulübü, tesis soyunma odalarının, duşların ve yemekhanelerin de bu süreçte hizmet vermeyeceğini tekrar tekrar hatırlattı. Bu dönemde oyuncuların da tesise giriş süreçlerinde mutlaka ateş ölçümünün yapılacağına özellikle vurgu yapıldı.

Çalışmaların en az olabilecek personel sayısı ile gerçekleşeceğini de belirten sarı kırmızılı kulüp, antrenman dışında ise tesiste maske takmanın zorunlu olacağına dikkat çekti.

İzmir ekibi, önündeki 8 maça bu tempo ve tedbir ile hazırlanacağının altını da çizdi.

Güncel Yazılar