Göztepe

Göztepe ve Fenerbahçe Arasında Transfer Savaşı!

Süper Lig’in başarılı ekipleri arasında yer alan Göztepe, transfer çalışmalarına devam ediyor. Başarılı oyuncusu Alpaslan Öztürk’ün başka takıma ihtimali ile takviye yapmayı planlayan Göztepe, Espanyol takımının tecrübeli oyuncusu Naldo için teklif yaptı. İddiaya göre Fenerbahçe tarafından da takip edilen oyuncu için ilk teklif Göztepe’den geldi.

Alpaslan Öztürk’e Fenerbahçe ve Galatasaray gibi büyük takımların teklif getirmesinin ardından oyuncuyu elde tutamayacağını düşünen Göztepe, savunma bölgesine takviye yapmak için çalışmalara devam ediyor. Yeni Asır tarafından yayınlanan habere göre eldeki oyuncularından yeterli verimi alamayan Göztepe, tecrübeli savunma oyuncusu Naldo’ya göz dikti.

Espanyol takımıyla sözleşmesi sezon sonunda sona erecek olan Naldo’ya teklif götüren Göztepe, savunma hattını Brezilyalı oyuncu ile güçlendirmek istiyor. 31 yaşında olan futbolcunun menajerine teklif yapıldığı ve cevap beklendiği belirtildi.

Naldo Teklifi Değerlendiriyor

Süper ligden birçok takımın ilgilendiği yıldız oyuncu Naldo için farklı takımlar teklif yapmaya devam ediyor. Son olarak Göztepe takımının kancayı taktığı stoper, teklifleri değerlendirmeye başladı. Alınan bilgilere göre oyuncunun Göztepe tarafından gelen teklife olumlu yönde baktığı belirtildi.

Stoper pozisyonunda oynayan oyuncu şimdiye kadar 207 maçta forma girmeyi başarmıştır. La Liga’nın tecrübeli savunma oyuncularından olan Naldo, kariyeri boyunca 4 gol atmış ve 3 kez de kırmızı kart görmüştür. Son sezon Espanyol takımında 16 maça çıkan oyuncu, gol katkısında bulunamasa da 1 asistlik katkı da bulundu.