Göztepe Spor Kulübü

Göztepe Spor Kulübü İç Transfere Yöneliyor

Gelecek sezona sıkı bir hazırlık yapan Göztepe Spor Kulübü yönetimi, iç transfer konusunda tahmin edildiğinden daha hızlı davranmaya başladı. Yıldızlarıyla anlaşma planları yapan sarı kırmızılı ekip, maçların ertelenmesi sebebiyle de hazırlıklarına ise Urla Adnan Süvari Tesisleri’nde devam ediyor. Bir yandan yoğun bir antrenman programından geçen İzmir ekibi, bir yandan da bitecek sözleşmeler için yenilik hazırlıklarına başladı.

Liglerde ertelenme ve seyircisiz maçların ardından gelir elde edemeyen spor kulüpleri, bu süreçte transfer bakımından yüksek maliyetli oyunculardan kaçınma girişiminde bulunmaya karar verdiler.

Fedakarlıkları Kulübün Elini Güçlendirdi

Göztepe Spor Kulübü de bu süreçte, farklı bir yol izleyerek iç transfere odaklandı. Takımının yıldızları ile sezon sonunda sona erecek kontratların uzatılması adına da tekrar hepsiyle masaya oturma kararı aldı. Sarı kırmızılı takımda forma giyen Beto, Titi, Berkan, Castro, Napoleoni, Atakan, Serdar ve Soner ise kadroda tutulmak isteniyor. Bu süreçte Göztepe ekibinin yıldız oyuncuları için ise pek çok farklı kulüpten transfer teklifleri art arda geliyor. Mehmet Sepil yönetimi de bu sebeple elini çabuk tutmak istedi ve oyuncuları ile tekrardan anlaşma sağlamak için harekete geçti.

İzmir temsilcisi ekipte, özellikle de yerli oyuncuların ücretlerde fedakarlık yapmayı kabul etme durumu, kulübün de bu bakımdan elini güçlendirmiş oldu.

Güncel Yazılar