Serdar Gürler

Göztepe’nin Gözbebeği Serdar Gürler’den Açıklama Geldi

Süper Lig ekiplerinden olan Göztepe Spor Kulübü ekibinin başarılı oyuncusu Serdar Gürler, sarı kırmızılı ekipte olmaya devam edeceğini söyledi.

Yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle tüm ligler süresiz olarak ertelendi. Bu süreçte kulüpler bir yandan kalan maçları düşünürken, bir yandan da yeni sezon hazırlıklarına başladılar.

Sözleşmeleri sona eren isimlerle devam etme konusunda merak konusu olan kulüplerden biri de Süper Lig ekibi Göztepe Spor Kulübü yer alıyordu. İzmir ekibinin en önemli skorer isimlerinden Serdar Gürler de açıklama yaptı.

Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan başarılı sporcu, Göztepe Spor Kulübü ekibinin de en skorer ismi oldu. Bu açıdan da İzmir taraftarının en merak ettiği soruya, gönülleri ferahlatan bir açıklama geldi.

Ben Zaten Çok Büyük Bir Kulüpte Forma Giyiyorum

Yönetim ile yapılan görüşmeleri de sürdürdüklerini söyleyen sarı kırmızılı futbolcu, konuştuklarını ve henüz resmi bir anlaşmanın da olmadığını ifade etti. Fakat herhangi bir pürüz de gözükmediğini de ekleyen oyuncu, Göztepe’de çok mutlu olduğunun altını çizdi.

Sarı kırmızılı ekipteki performansının ise İspanya’dakine göre çok daha iyi olduğunu ekleyerek, Göztepe’de yarım kalmış hedefleri olduğunu ekledi. 3 sene sonrasında İspanya’ya dönmek istediğini de söyleyen Gürler, Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın kendisini istediğinin söylendiğini fakat kendisinin zaten çok büyük bir kulüpte forma giydiğini de vurguladı.