Göztepe

Göztepe Yeni Sezon Transferlerine Devam Edecek

Süper Lig’de 2020-2021 sezonu için hazırlıklar sıkı bir çalışma süreci ile devam ediyor. Gelecek sezonda daha güçlü bir kadro kurmak isteyen Göztepe Spor Kulübü bu anlamda transferlerine ise devam ediyor. Edinilen bilgilere göre sarı kırmızılı takımın tecrübeli Teknik Direktörü İlhan Palut 7 takviye daha yapma konusunda kararlı görünüyor.

Süper Lig’de 2020-2021 sezonu için kadro yapılandırma çalışmaları devam ediyor. Gelecek sezonda sıkı bir çalışma sürecine giren Göztepe Spor Kulübü de bu kapsamda transfer çalışmalarını sürdürüyor.

Yeni sezon transfer hazırlıkları sürecinde, şimdiye kadar Kocaelispor’dan Burak’ı, Hatayspor’dan Kubilay’ı ve Yunanistan’ın Aris ekibinden de Nijeryalı Ideye’yi alan kulüp, 7 isim daha istiyor.

İlhan Palut 7 Oyuncu Daha istiyor

Teknik Direktör İlhan Palut, 7 takviye daha isterken, bunların hangi mevkilerden olacağına ilişkin de bilgi verdi.

2 kaleci, 2 stoper, 1 sol bek, 1 orta saha, 1 kanat ve 1 ya da 2 forvet oyuncusu istediklerini belirten teknik adam, yeni bir yapılanma içerisinde olduklarını belirtti.

Yönetimin gerekli çalışmaları yürüttüğünün de altını çizen çalıştırıcı, taraftarlara layık olabilecek bir Göztepe için çalıştıklarını vurguladı.

Böylelikle yeni sezonda İzmir temsilcisinin çok daha güçlü bir takımla yeşil sahalarda mücadele edeceği de belli olmuş oldu.

Güncel Yazılar