İlhan Palut

İlhan Palut Yönetime İstifasını Sundu

Süper Lig’de mücadele eden Göztepe Spor Kulübü, çıktığı son 4 maçtan da eli boş döndü. Art arda yaşanan olumsuz sonuçlarla adeta sarsılan İzmir ekibinde ise istifa rüzgarları esti. Takımın tecrübeli Teknik Direktörü İlhan Palut, yönetime istifasını gönderdi. Fakat teknik adamın istifası kabul edilmedi.

 

Süper Lig’de mücadele eden Göztepe Spor Kulübü, çıkmış olduğu son 4 mücadelede de galibiyet sevinci yaşayamadı. Art arda yaşanan olumsuz sonuçlar sebebiyle, sarı kırmızılı camiada üzüntü hakim oldu. Başarısızlıktan kendisini sorumlu tutan Teknik Direktör İlhan Palut ise, yönetime istifasını sundu.

 

Göztepe Spor Kulübü’ne istifasını sunan teknik adam ile Kulüp Başkanı Mehmet Sepil ve Başkan Vekili Talat Papatya toplantı gerçekleştirdi. Toplantı neticesinde ise teknik adamla yola devam edilmesi hususunda anlaşma sağlandı.

 

Konuya ilişkin ilk açıklama ise Göztepe Spor Kulübü Başkan Vekili Talat Papatya ile geldi. Teknik Direktör İlhan Palut tarafından verilen istifa sunumunu haberlerini doğrulayan sarı kırmızılı yönetici, detaylı açıklamada da bulundu.

 

Fenerbahçe deplasmanının ardından teknik adamın Başkan Mehmet Sepil’e son derece onurlu ve güzel bir mesaj çekerek istifa etmek istediğini söylediğini belirtti.

 

Asıl Gündem Sakatlık

 

Başkanın da sıcağı sıcağına bu gecenin konusu olmadığını ve ertesi gün oturup konuşulması gerektiğini ekledi. Asıl gündemin Serdar Gürler ve Batuhan Kırdaroğlu’nun sakatlığı olduğunu ifade eden Papatya, sezon ortasında yapılan hoca değişikliklerinin ise faydası olmadığına inandıklarını belirtti.

Güncel Yazılar