Göztepe Spor Kulübü

Göztepe Spor Kulübü Kaleci Arayışında Sona Yaklaştı

Süper Lig’de 2020-2021 sezonu hazırlıklarına sıkı bir tempo ile devam ediliyor. Yeni sezonda iddialı kadro kurmak için çalışmalarını sürdüren Göztepe Spor Kulübü, kalecisi arayışına ise hala devam ediyor. İddiaya göre ise sarı kırmızılı takımın file bekçisi olarak iki seçeneği olduğu öğrenildi.

Süper Lig’de yeni sezon hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Kadrosunu güçlendirmek için çalışmalarını sürdüren ekiplerden biri de Göztepe Spor Kulübü oldu.

Transfer sürecinde şimdiye kadar 4 isme imza attıran sarı kırmızılı takım, kaleci arayışına ise devam ediyor.

Beto ile yolların ayrılmasının ardından, kalesine yeni bir isim arayışında olan sarı kırmızılı takımın, anlaşmada ise sona geldiği bilgisi edinildi.

Boşnak eldiven Kenan Piric ile görüşmeleri devam eden Göztepe Spor Kulübü, ayrıca listeye Macar kaleci Balazs Megyeri’yi de aldı.

Alternatif Macar Eldiven Olacak

Ligin sona ermesinin ardından, 3 sezondur kaleyi koruyan Beto ile yollarını ayıran Göztepe ekibi, Sinan Bolat ile ise anlaşmaya varamamıştı.

Bu durumun ardından ise Boşnak kaleci Kenan Piric ile görüşmelere başlayan sarı kırmızılı takım, ayrıca bir ismi daha listeye almış oldu.

Balazs Megyeri’nin de kaleci transferinde tercih olabileceği transfer sürecinde, oyuncunun alternatif olarak alınabileceği ifade ediliyor.

Güncel Yazılar