Volkan Babacan

Göztepe Spor Kulübü İlk Sıraya Volkan Babacan’ı Aldı

Süper Lig’de 2020-2021 sezonu hazırlıklarına sıkı bir çalışma süreci ile devam ediliyor. Yeni sezonda güçlü bir ekip kurmak isteyen Göztepe Spor Kulübü içerisinde ise kaleci arayışları devam ediyor.

Göztepe Spor Kulübü ekibi yeni sezon için hazırlıklarını sürdürmeye devam ediyor. Sarı kırmızılı takımın 3 sezondur kalesini koruyan Beto’nun takımdan ayrılmasının ardından, takımın kalesine kimin geçeceği merak konusu oldu.

File bekçisi arayışlarını sürdüren İzmir temsilcisi, Beto ile yollarını ayırdıktan sonra kalesine yeni isim arayışına girdi. Edinilen bilgilere göre sarı kırmızılı takımın transfer listesinde ilk sırada Sinan Bolat yer aldığı öğrenilmişti. Fakat kaleci ile anlaşılamaması üzerine, İzmir temsilcisinin gündeminde Volkan Babacan isimlere yer almaya başladı.

Babacan için harekete geçen sarı kırmızı ekip, başarılı oyuncunun transferinin gerçekleşmesi için de kollarını sıvadı.

Mehmet Sepil Vazgeçti

Öte yandan Belçika temsilcilerinden olan Antwerp’ten ayrılarak bonservisini eline alan 32 yaşındaki Sinan Bolat ise, pazarlığa girişildi. İmza öncesi Göztepe Başkanı Mehmet Sepil ile görüşen kaleci, başka teklifler de aldığı için birkaç günlük süre istedi. Bu cevap üzerine Sepil’in de transferden vazgeçtiği öğrenildi.

Şimdi ise Volkan Babacan için harekete geçen sarı kırmızılı kulüp, hala Başakşehir ekibi ile sözleşmesi süren kaleci için temasa geçti.

Güncel Yazılar