Göztepe sk

Göztepe Spor Kulübü’nden Anı Videoları

Yeni tip koronavirüs salgını, tüm dünyada olumsuz etkilerini göstermeye devam ediyor. Bu durumdan Türkiye de son derece etkilendiği ve salgın halini aldığı için sık sık evde kal çağrıları ise yapılmaya devam ediliyor.

Liglerin süresiz olarak ertelendiği dönemde, Türkiye Futbol Federasyonu ise sezonun tamamlanmasının öncelik olduğunu belirtse de, maçların en erken Haziran başında başlayabileceğini belirtti. Yine de net bir tarih verilmeyen süreçte, spor kulüpleri ise tedbir ve riskin çok olması sebebiyle antrenmanlarını toplu yapmaktan vazgeçtiler. Ve uzun bir süredir tüm sporcular ve spor kulüpleri antrenörler tarafından verilen özel programları, evlerinde bireysel olarak yapmaya devam ediyorlar.

Aktif Twitter Hesabı İle Eğlenceli Anı Yolculuğu

Bu dönemde Göztepe Spor Kulübü de yine oyuncularına verdiği programla, bireysel olarak antrenmanlarına devam ederken, futbolu özleyen taraftarına ve takipçisine de tüm gücüyle seslenmeyi sürdürüyor. Sosyal medya paylaşım siteleri üzerinden yoğun bir paylaşımın olduğu günlerde, İzmir temsilcisi ekip olan Göztepe Spor Kulübü de, resmi Twitter hesabı üzerinden, sarı kırmızılı taraftarı için çeşitli etkinlikler ve anı paylaşımları gerçekleştiriyor.

Göztepe’nin galibiyetlerinin yanı sıra, güzel ve keyif veren videolarını da yine takipçilerine gönderen sarı kırmızılı kulüp, ayrıca çeşitli oyunlar ve etkinlikler yaparak da evde kal çağrılarına uyum sağlıyor ve evdekilere de moral olmaya çalışıyor.