Göztepe Spor Kulübü

Göztepe Taraftarına Sosyal Medya İle Sesleniyor

Yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle süresiz olarak ertelenen liglerin en erken Haziran ayı başında tekrar başlaması ihtimali açıklandı. Bu süreçte formlarını korumak isteyen spor takımları ise, bireysel olarak antrenmanlarını evlerinde gerçekleştirmeye devam ettiler.

Kovid-19 salgını sebebiyle tüm liglerin süresiz ertelendiği süreçte, spor kulüpleri de bu dönemi sosyal medya üzerinden taraftarını destekleyerek geçirmeye çabalıyor. İzmir temsilcisi Süper Lig ekibi olan Göztepe Spor Kulübü de, bu dönemde sosyal medya paylaşım siteleri aracılığıyla hazırlamış olduğu pek çok etkinlik ve paylaşım ile, sarı kırmızılı taraftarına destek olmaya devam ediyor.

Sezondaki Kendi Favori Golünü Kendin Seçeceksin

Taraftarın da sporu ve futbolu çok özlediği günlerde, çeşitli hafıza etkinlikleri ile takipçilerini harekete geçiren Göztepe Spor Kulübü, sürece ilişkin olumlu paylaşımları da göndermeye devam ediyor.

Sarı kırmızılı kulüp, son paylaşımıyla ile gol diye bağırmanın çok özlenmiş olduğunu söyledi. Biraz olsun özlem giderebilmek adına sezon sürecinde atılan goller arasında bir seçim yapılması adına yeni bir etkinliğe de imza atmış oldu. Favori sezon golünü taraftarına soran sarı kırmızılılar, paylaşımını da #Göztepe, #EvdeKal ve #SosyalMesafeyiKoru etiketleri ile paylaştı.

Paylaşım ise kısa sürede ciddi bir geri yanıt alarak, büyük bir ses getirmeyi ve moral olmayı başardı.