Göztepe SK

Göztepe Spor Kulübü Taraftarını Eğlendirmeye Devam Ediyor

Yeni tip koronavirüs salgını, tüm dünyada etkisini göstermeye devam ederken, spor kulüpleri de bu süreçten olumsuz bir şekilde etkilendi. Liglerin de süresiz olarak ertelendiği tedbir döneminde, takımlar da oyuncularına program vererek bireysel olarak çalışmalarına evde devam ettiriyor.

Süper Lig ekipleri ise bir yandan yeni sezon hazırlıklarına devam etse de, bir yandan da oyuncularının evlerindeki bireysel çalışmalarını sosyal medya hesapları üzerinden paylaşarak takımlarının durumunu taraftarına ve takipçisine bildiriyor.

Türk Futbol Federasyonu’ndan ise duruma ilişkin açıklama geldi. Federasyon, liglerin tamamlanmasının öncelik olduğunu belirterek liglerin en erken Haziran başında başlayacağını bildirdi. Bu süreçte oyuncular evlerinde kendilerine verilen programları ile formlarını korurken, spor kulüpleri ise resmi sosyal medya hesapları üzerinden paylaşımlarına devam etti.

İlk Gördüğün İsim

Süper Lig ekiplerinden olan Göztepe Spor Kulübü de, bu süreçte yine sık paylaşım yapan spor kulüplerinden biri halini aldı. Çeşitli etkinlikler ve oyuncularının güncel durumuna ilişkin hem taraftarını bilgilendiren hem de takipçisine sıkıntılı süreçte moral veren sarı kırmızılı İzmir temsilcisi ekip, bu dönemde yapmış olduğu farklı etkinlikler ile eğlendirmeyi de sürdürdü.

Twitter hesabı üzerinden paylaşım yapan Göztepe Spor Kulübü, bir bulmaca hazırlayarak bulmacada ilk görülen isimleri taraftarına sordu ve #EvdeKal etiketi ile de paylaştı.