Göztepe SK

Göztepe Spor Kulübü Sosyal Medya Üzerinden Aktifliğine Devam Ediyor

Çin’in Wuhan kentinde başlayan ve kısa süre içerisinde salgın hastalık haline gelen yeni tip koronavirüs sebebiyle çok sayıda kişi evlerinde karantina sürecinde bulunuyor. Kovid-19 hastalığı sebebiyle tüm spor kulüplerinde ise süresiz olarak bir ertelenme söz konusu oldu. Bu süreçte sporcular ise antrenmanlarını bireysel olarak evde gerçekleştirmeye devam ediyor.

Yeni tip koronavirüs salgını döneminde çok sayıda kişi evlerinde karantina sürecini yaşarken, spor dünyasına da uzak kalmış durumda. Özellikle de sporcuların da bireysel antrenmanlarını gerçekleştirdiği dönemde, oyuncular da bu süreci taraftarlarına ve takipçilerine destek çıkarak sürdürmeye devam ediyor.

Boş Vakitler İçin Öneriler

Antrenmanlarına evlerinde bireysel olarak devam eden Göztepe Spor Kulübü oyuncuları ise, evde geçirdikleri boş vakitlerine ilişkin tavsiyelerde bulundu. Yönetim tarafından hazırlanan programlara evde antrenmanlarını sürdürürken boş vakitlerinde hangi filmi izlediklerini, kitap olarak neyi okuduklarını tavsiye olarak spor kulübünün Youtube kanalı üzerinden tavsiye olarak paylaşımını gerçekleştiriyorlar.

Bu süreçte pek çok spor kulübü de, evde olan ve vakitlerini bu şekilde geçiren taraftarlarına moral desteği sunmak adına, çeşitli etkinliklerle kulübün sosyal medya paylaşım sitesi hesabını aktif tutmaya çalışıyor.

İzmir temsilcisi Göztepe Spor Kulübü de bu spor kulüpleri arasında, sosyal medya hesaplarını en aktif kullanan kulüplerin de başında geliyor.