Leo

Göztepe Spor Kulübü Evde Kal Çağrılarına Devam Ediyor

Yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle Türkiye’de tüm liglerin süresiz olarak ertelenmesine karar verildi. Bu süreçte oyuncular antrenmanlarını da bireysel olarak evde gerçekleştirmeye yöneldi.

Liglerin süresiz olarak askıya alınmış olduğu süreçte, spor kulüpleri de belirsizlik içerisinde oldukları için kararsız durumdalar. Oyuncuların ise bu dönemde evde oldukları ve takım antrenmanlarının kritik ve riskli olması sebebiyle idman programlarını kişisel olarak yapıyorlar.

Süper Lig ekiplerinden olan Göztepe Spor Kulübü de, yine pandemi döneminde sosyal medya hesaplarını son derece aktif kullanması ile dikkatleri çekmeyi başarıyor. Farklı etkinlikler yaparak, sürekli olarak taraftara destek çıktıkları mesajları göndererek, sabrın Göztepe Spor Kulübü taraftarları ve camiası tarafından çok iyi bilindiğine ilişkin destek yazıları göndererek süreci daha moral veren bir duruma sokuyor. Bu dönemde yine sporcularının da bireysel çalışmalarını yine resmi sosyal medya hesabı üzerinden paylaşıyorlar.

Mia İle Paylaşım

Göztepe Spor Kulübü oyuncusu olan Leo da, bu dönemde çektiği video ile yüzleri güldürmeyi başardı. Sarı kırmızılı sporcu, İzmir taraftarına seslenerek onları çok özlediklerini ve antrenmanlara devam ettiklerini belirtti. Kendinizin ve ailenizin sağlığı için de evde kalınmasını rica ederken de yanında kızı Mia vardı.

Sevimli görüntüleri paylaşan Göztepespor, paylaşımında #BirlikteBaşaracağız etiketini de kullandı.