Göztepe

Göztepe Afyonkarahisar’da Kamp Sürecine Başladı

Süper Lig’de 2020-2021 sezonu için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Yeni sezonda sahada çok daha iyi performans göstermek isteyen Göztepe Spor Kulübü de Afyonkarahisar’da kamp sürecine başladı.

Süper Lig’de yeni sezon için hazırlıklar yüksek bir çalışma temposu ile devam ediyor. İzmir temsilcisi Göztepe Spor Kulübü de hazırlıklar çerçevesinde Afyonkarahisar’da kamp sürecine başladı.

Kampta Afyonkarahisar’ı tercih eden sarı kırmızılı kulüp, şehre ise karayolu tercih ederek geldi.

Kamp sürecinde konaklayacağı termal otelde çiçeklerle karşılanan Göztepe Spor Kulübü ekibinin otel girişinde ise ateş ölçümü yapıldı. Sonrasında içeri alınan İzmir temsilcisi oyuncuları, hazırlıklarına zaman kaybetmeden başlamanın planlarına girişti.

Eksik ve Sakatlık Yok

Göztepe ekibinde herhangi bir eksik oyuncu durumu söz konusu olmazken, sakat sporcunun da bulunmadığı öğrenildi. Öte yandan kadroya yeni dahil olan Kubilay Sönmez ve Burak Süleyman da kamp kadrosunda yer alan isimler arasındaydı.

Sarı kırmızılı takımın akşam saatleri itibariyle ilk antrenmanına çıktığı öğrenilirken, Halil Akbunar’ın da kamptan ayrı olarak çalışmalarını sürdüreceği belirtildi.

Yeni sezonda daha iddialı ve sıkı bir kadro edinmek için çabalayan tecrübeli Teknik Direktör İlhan Palut ise, öğrencileriyle sıkı bir hazırlık dönemine böylelikle girmiş oldu.

Güncel Yazılar