Göztepe Spor Kulübü

Göztepe Spor Kulübü İç Transferde Müjdeyi Verdi

Süper Lig’de 2020-2021 sezonu için hazırlıklar devam ederken, Göztepe Spor Kulübü için de müjdeli haber geldi. Sözleşmesi sona eren 5 oyuncusuyla durumu belirsiz olan sarı kırmızılı kulüp, her konuda anlaşma sağlamayı başardı ve iç transferde hareketli bir döneme de imzasını attı. Napoleoni, Titi, Berkan, Mossoro, Soner ile yola devam kararı alındı

Süper Lig’de yeni sezon için hazırlıkların devam ettiği süreçte, Göztepe Spor Kulübü için hareketli bir döneme girildi. Urla Adnan Süvari Tesisleri’nde yerli futbolcuların katılımı ile başlayan toplantıda, sevindiren haber de iç transfer konusunda geldi.

İzmir temsilcisi sarı kırmızılı kulüple sözleşmesi sona eren 5 ismin durumunun belirsiz olduğu dönemde, kulübün oyuncularla her konuda anlaşma sağladığı bilgisi edinildi.

İlhan Palut Da Onların Kalmasını İstiyordu

İç transferde müjdeli haberlerini duyuran sarı kırmızılılar, lig bitiminde kaptan kaleci Beto, Castro, Jerome, Reis, Wilczek ve Deniz ile yollarını resmen ayırmıştı. Öte yandan sözleşmesi sona eren 5 oyuncuyla ise her konuda anlaşma sağlandığı öğrenildi.

Napoleoni, Titi, Berkan, Mossoro, Soner ile görüşme sürecini günlerdir sürdüren Göztepe Spor Kulübü, böylelikle mutlu sona da ulaşmış oldu. Tecrübeli Teknik Direktör İlhan Palut tarafından da istenen oyuncularla resmi sözleşmelerin de bu hafta yapılacağı tahmin ediliyor.

Güncel Yazılar