İlhan Palut

İlhan Palut’tan Oyuncularına Bir Şans Daha

Süper Lig’de mücadele eden Göztepe Spor Kulübü ekibi, 12 Haziran Cuma günü oynayacağı Trabzonspor maçının hazırlıklarına devam ediyor. Yoğun bir tempo ile çalışmalarını sürdüren sarı kırmızılı takımın tecrübeli Teknik Direktörü İlhan Palut ise yeni bir karar aldı. Teknik adamın sezon sonunda gönderilmesi planlanan oyuncularına bir şans daha vereceği öğrenildi.

Süper Lig’in 27’inci hafta mücadelesinde 12 Haziran Cuma günü Trabzonspor ekibi ile kozlarını paylaşacak olan Göztepe Spor Kulübü hattında gelişmeler yaşanıyor. Sarı kırmızılı ekibin tecrübeli teknik adamı İlhan Palut, sezon sonunda gönderilecek isimlere bir şans daha vermeye karar verdi.

Kalan 8 haftalık mücadele sürecinde, İzmir ekibinde kalıp kalmayacağı belli olmayan isimlere, performans sınavı yapacak. Oynadıkları oyuna göre kararını verecek olan teknik adam, Jerome, Reis, Borges, Deniz, Leo, Mossoro, Atınç ve Poko’yu sınava tabi tutmuş olacak.

Sporcuların performanslarını Mehmet Sepil yönetimine iletecek olan tecrübeli çalıştırıcı, böylelikle son bir fırsatı daha vermiş olacak.

Maddi Bilanço Bekleniyor

Dış transfer stratejisini de kalan 8 maçtaki duruma göre değerlendirecek olan İlhan Palut, Yalçın, Hüseyin, Ege, Göktuğ ve Atakan’ı da yeni sezon için hazırlamış olacak. Öte yandan Alpaslan ve Halil’in satılma durumunun da yönetimin çıkaracağı maddi bilançoya göre net bir hal kazanacak.

Güncel Yazılar