Aykut Kocaman

Aykut Kocaman Göztepe Ekibine Gelebilir

Süper Lig’de mücadele eden Göztepe Spor Kulübü ekibinin tecrübeli Teknik Direktörü İlhan Palut ile yollar ayrılmaya hazırlanıyor. Bu süreçte sarı kırmızılı takımın başına geçecek hocanın kim olacağı ise merak konusu oldu. İzmir temsilcisinde adı anılan isim ise Aykut Kocaman oldu.

Süper Lig’de mücadele eden Göztepe Spor Kulübü Teknik Direktör İlhan Palut ile yollarını ayırmaya hazırlanıyor. Sarı kırmızılı takımda art arda yaşanan olumsuz sonuçlar, teknik adamla yolların ayrılması fikrini gündeme getirdi.

İlhan Palut ile yollarını ayırmak için hazırlıklara başlayan sarı kırmızılılarda Aykut Kocaman sesleri ise yükselmeye başladı.

Hoca Düşünmeye Karar Verdi

En son Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor ekibini çalıştıran Aykut Kocaman, şimdilerde takımsız bulunuyor. İlhan Palut ile yollarını ayırmaya karar veren ve yeni teknik isim arayışına giren Göztepe Spor Kulübü ise, yerine Kocaman’ın gelişi için hareke geçti.

Önceki günlerde, art arda yaşanan olumsuz sonuçlar sebebiyle kulübe istifasını sunan İlhan Palut’un bu kararı onaydan geçmemişti. Sezon ortasında teknik adam değişikliğine sıcak bakmayan İzmir temsilcisi ise, sezonun sonlarında teknik adam hazırlıklarına başladı.

Sezonu Palut ile tamamlayacak olan sarı kırmızılı kulüp, bu süreçte de Aykut Kocaman ile görüşmelere başladı.

Fenerbahçe ve Konyaspor Kulüpleri arasında gidip gelen tecrübeli teknik adam, başka hiçbir takımı ise çalıştırmadı. Bu sebeple de hocanın teklifi düşünmek istediği öğrenildi.

Güncel Yazılar