Göztepe Spor Kulübü

Göztepe Spor Kulübü Galatasaray Antrenmanında

Süper Lig’de mücadele eden Göztepe Spor Kulübü ekibi, ligin 33’üncü hafta mücadelesinde Galatasaray ile kozlarını paylaşmanın heyecanını yaşıyor. Kritik mücadelenin hazırlıklarına devam eden İzmir ekibi, oyundan galibiyetle çıkmanın ve 3 puanı almanın da hedefini edinmiş durumda.

Süper Lig’de mücadele eden Göztepe Spor Kulübü ligin 33’üncü hafta mücadelesi için Galatasaray ile kozlarını paylaşmanın hazırlıklarına başladı. İki renktaşın mücadele edeceği kritik maçta, iki takımın da ciddi anlamda galibiyete ihtiyacı bulunuyor.

Son maçında MKE Ankaragücü ile kozlarını paylaşan Galatasaray, oyundan 1-0 skorla mağlup ayrılmıştı. Koronavirüs salgını arasının ardından ani düşüşe geçen cimbomda, sıkıntılı sürecin ise devam edeceği düşünülüyor.

Eksikler Var

Şimdi ise Göztepe Spor Kulübü ile kozlarını paylaşacak olan aslanlara karşılık, İlhan Palut yönetimindeki öğrenciler ise koronavirüs sonrasında ani düşüşe geçen ekipler arasında yer alıyor.

Göztepe’de hareketli dönemler yaşanırken, takımın başında olan İlhan Palut ise, sarı kırmızılı kulüpteki son maçlarına çıkıyor olabilir.

Adnan Süvari Tesisleri’nde Galatasaray maçına hazırlık yapan İzmir temsilcisi, İlhan Palut yönetimindeki çalışmalarına devam etti. Antrenmanın ilk kısmında hücum ve savunma varyasyonları üzerine düşen sarı kırmızılılar, sonrasında ise taktik çalışmaları ile idmana devam etti.

Göztepe ekibinde sakatlıkları bulunan Cameron Jerome ve Deniz Kadah’ın ise takımdan ayrı çalıştığı bilgisi edinilirken, Serdar Gürler de antrenmanda yer almayan isim oldu.

Güncel Yazılar