Burak Süleyman

Göztepe Burak Süleyman İle Resmen Anlaştı

Süper Lig’de mücadele eden Göztepe Spor Kulübü, yeni sezon için kadro yapılanma çalışmalarına başladı. Gelecek dönemde iddialı ve güçlü bir kadro kurmak isteyen sarı kırmızılı yönetim, bu yolda Burak Süleyman ile de anlaşmaya imza attı.

Süper Lig temsilcilerinden Göztepe Spor Kulübü, gelecek sezon için transfer çalışmalarını sürdürüyor. Tempolu ve yoğun geçen günlerde, sarı kırmızılı kulüpten resmi bir transfer haberi de geldi.

Güçlü bir kadro kurmak isteyen İzmir temsilcisi, son olarak Kocaelispor’da forma terletmiş olan Burak Süleyman ile anlaştığını duyurdu. Başarılı oyuncuyla 2 yıllık sözleşmeye imza atan kulüp, çalışmalarına ise devam etme planlarını sürdürüyor.

Transfer sürecinde son derece hareketli günler yaşayan Göztepe Spor Kulübü, Wilczek, Jerome, Beto, Castro, Reis ve Deniz ile de yollarını resmen ayırdı.

Çalışmalara Devam Edilecek

Gelecek sezon için ise tempolu bir hazırlık sürecine girişen sarı kırmızı kulüp, 25 yaşındaki forvet mevki oyuncusuyla da anlaştığını resmen duyurdu.

Kocaelispor’da forma terletmiş olan Burak Süleyman ile 2 yıllık sözleşme imzalayan İzmir ekibi, çalışmalarına ise devam edecek.

Konuya ilişkin resmi açıklama ise Göztepe Spor Kulübü’nden geldi. Başarılı milli futbolcu ile anlaşmayı duyuran kulüp, Süleyman için hoş geldin dileklerinde de bulundu.

Güncel Yazılar