Mehmet Sepil

Mehmet Sepil İçin Taraftardan Büyük Destek

Süper Lig’de mücadele eden Göztepe Spor Kulübü Başkanı Mehmet Sepil taraftardan büyük bir destek gördü.

Son günlerde sık sık dile getirilen Göztepe Spor Kulübü satışına ilişkin sarı kırmızılı taraftardan Başkan Mehmet Sepil için destek çığ gibi büyüdü. Önceki senede de sık sık dile getirilen kulüp satışı konusu, bu sene tekrardan gündem oldu. Yönetim tarafından ise kulübe yurtiçinden ve yurt dışından talipler olduğu durumunun doğru olduğu belirtildi.

Fakat herhangi bir net görüşme ya da satış söz konusu olmadığını ve olacağı zaman da taraftarla bunun paylaşılacağı bilgisi verilmişti. Kulübün Başkanı Mehmet Sepil ise bu konuda taraftardan büyük bir destek gördü.

2014 yılında Altınbaş Holding’ten devralınan kulüp, 14 yıllık aranın ardından tekrardan Süper Lig’e yükselmeyi başarmıştır. Urla Adnan Süvari Tesisleri ve Gürsel Aksel Stadı’nda İzmir kulübüne büyük başarılar kazandıran Sepil, taraftar tarafından da çok sevildi.

Her Şey Onun Sayesinde Yaşandı

Bu süreçte kulübün satışı tekrar gündeme gelince de sarı kırmızılı taraftarlar başkan için birleşme kararı aldılar. Ve satış konusunda ağır eleştirilerin olmaması gerektiğine dikkat çektiler.

Taraftar tarafından yayınlanan bildiride ise, kulübün zor yıllardan ve dar yollardan geçmiş olduğunun hatırlatması yapıldı. Ve söz konusu tüm başarıların aslında Mehmet Sepil sayesinde gerçekleştiğinin vurgusu yapıldı.

Güncel Yazılar