Gürsel Aksel Stadyumu

Gürsel Aksel Stadyumu’nda Formalar Taraftar Olacak

Süper Lig’de mücadele eden İzmir temsilcisi Göztepe Spor Kulübü, koronavirüs salgını sonrasında başlayacak maçların hazırlıklarını yapıyor. Sporcular bu dönemde oldukça endişeli olurken, öte yandan maçların seyirci olmadan oynanacak olması ise büyük bir üzüntüye neden oluyor.

 ‘Seni Yalnız Bırakmadık’ isimli bu uygulama ile Göztepeli futbolcular formalarını kulübe bırakacaklar ve Gürsel Aksel Stadyumu koltuklarında formalar yer almış olacak.

Göztepe Spor Kulübü’nün kendine ait olan Gürsel Aksel Stadı, büyük bir heyecanla sarı kırmızılı taraftarlar tarafından beklenmişti. Uzun bekleyişin sonrasında ise ikinci sezonda kullanıma açılan stadyum, yalnızca 3 maça ev sahipliği etmiş ve taraftarlar hasrete tekrar ara vermek zorunda kalmıştı.

Koronavirüs salgınının sonrasında oynanacak 8 maçta ise maçların seyircisiz olarak oynanacak olmasının ardından, Göztepe Spor Kulübü farklı bir uygulamayı hayata geçirmeye karar verdi.

Uygulamanın Hatırası Kalacak

Maçı izleyemeyecek olan sarı kırmızılı taraftarlar, formalarını kulübe teslim edebilecek ve böylelikle formalar, koltuklarda yer almış olacak.

Konuya ilişkin kulüp tarafından yapılan açıklamada ise, formaların iç sahada oynanacak tüm müsabakalarda tribünleri süsleyeceği ifade edildi. Formaların sahiplerine geri teslim edileceği ve geri teslimde de uygulamanın hatırası olarak bir yama (patch) hediye edileceği bilgisi verildi. Teslim sürecinin ise Gürsel Aksel Stadyumu içerisinde bulunan GÖZGÖZ Mağazaları’ndan olacağı paylaşıldı.

Güncel Yazılar