Göztepe Spor Kulübü

Göztepe Spor Kulübü Hazırlıklarını Sürdürüyor

Süper Lig’de mücadele eden Göztepe Spor Kulübü ekibi, 28’inci haftada karşı karşıya geleceği Yeni Malatyaspor maçının hazırlıklarına devam ediyor. Trabzonspor mücadelesinde yenik düşen sarı kırmızılılar, bu kez galibiyet için sıkı bir tempo ile hazırlanıyor. Ligin 28’inci hafta mücadelesi için çalışan sarı kırmızılılar, hazırlıklarını Adnan Süvari Tesisleri’nde devam ettirdi.

Koronavirüs salgını sebebiyle verilen uzun aranın ardından Türkiye’de futbol ligleri 12 Haziran itibariyle başladı. Uzun süre sonrasında ilk rakibi Trabzonspor’a mağlup olan sarı kırmızılılar, ligin 28’inci haftasında ise Yeni Malatyaspor ile karşı karşıya gelecek.

Trabzonspor yenilgisinin ardından bir yenilgi daha yaşamak istemeyen İzmir ekibinin hazırlıkları ise Adnan Süvari Tesisleri’nde devam ediyor.

Taktiğe Ağırlık Verildi

Süper Lig’in 28’inci hafta mücadelesinde Yeni Malatyaspor ekibine konuk olacak Göztepe Spor Kulübü, çalışmalarını ise tecrübeli Teknik Direktör İlhan Palut gözetiminde çalıştı.

Adnan Süvari Tesisleri’ndeki hazırlıklarının ilk kısmında ısınma ve istasyon çalışmaları yapan İzmir ekibi, ikinci bölümde ise taktiğe ağırlık verdi.

Özellikle Trabzonspor yenilgisinin ardından taktik çalışmalarının üzerinde daha fazla duran ekip, antrenmanlarına bugün ki çalışmalarla da devam etti.

Son mağlubiyet sonrasında teknik adamın da ciddi bir hayal kırıklığına uğraması üzerine, İzmir ekibinin bu kez gözünde yalnızca galibiyet parolası ışıkları yanıyor.

Güncel Yazılar