Ersan Parlatan

Ersan Parlatan’dan Yenilgi Sonrası Açıklama

Süper Lig’de 30’uncu hafta mücadelesi için Fenerbahçe ekibine konuk olan Göztepe Spor Kulübü, oyundan 2-1 skorla mağlup ayrıldı. Konuya ilişkin ilk açıklama ise sarı kırmızılı kulübün teknik sorumlusu olarak görev alan Ersan Parlatan tarafından geldi. Teknik isim, maçın iki devresinde iki farklı Göztepe olduğunu söyledi.

Süper Lig’in 30’uncu hafta mücadelesinde Göztepe Spor Kulübü ekibi, Fenerbahçe’ye konuk oldu. 2-1 skorla sona eren oyunun kazananı sarı lacivertliler oldu.

Alınan mağlubiyetin ardından ise Ülker Stadı’nda basın toplantısı yapıldı. Maç sonrasında açıklama yapan Teknik Sorumlu Ersan Parlatan, oyunun iki yarısında iki farklı Göztepe ekibi olduğuna vurgu yaptı. Galibiyetleri nedeniyle de Fenerbahçe ekibini tebrik etmeyi ihmal etmedi.

Teknik isim Ersan Parlatan, maç sürecinde de çok sayıda pozisyon bulduklarını söyledi. Fakat pozisyonları değerlendiremediklerinin de altını çizdi.

Göztepe adına 2 tane çok farklı devre oynadıklarını söyleyen Parlatan, ilk yarıda ise planları uygulayamadıklarını söyledi. Ve bunun üzerine de 45+2 uzatma dakikalarında benzeri bulunmayan bir gol yediklerini ekledi.

Şansı Kıramadık

Gol bulduktan sonra ise pozisyona girme bakımından iyi işler yaptıklarını söyleyen teknik sorumlu, çok pozisyona girdiklerini fakat şansı kıramadıklarını vurguladı. Birini gol yapabilselerdi ise 1 puan alarak döneceklerine kesin gözüyle bakabileceğini ekledi.

Güncel Yazılar