Göztepe

Göztepe Ekibinin Zor Günleri Devam Ediyor

Süper Lig’de mücadele eden Göztepe Spor Kulübü, son zamanlardaki düşüşü ile camiasına büyük bir üzüntü yaşattı. Alınan yenilgilerin ardından ise sarı kırmızılı takımın Teknik Direktörü İlhan Palut, istifasını sunmuştu. Yönetim tarafından kabul edilmeyen istifanın ardından ise açıklamalar peş peşe geldi.

 

Göztepe Spor Kulübü’nde Teknik Direktör İlhan Palut’un istifasının yanı sıra ise Serdar Gürler sakatlığı önemli bir mesele haline geldi. Fenerbahçe maçının başında sakatlık geçiren sarı kırmızılı oyuncunun durumu ciddiyetini korurken, İzmir ekibinde ise büyük bir endişeye neden oldu.

 

Fenerbahçe deplasmanında sakatlanan Göztepeli Serdar Gürler için yapılan tetkikler sonucunda ise çapraz bağlarda kopma olduğu ortaya çıktı.

 

Öte yandan Altınordu ekibinde kiralık forma giyen Batuhan için de ciddi sıkıntılar yaşanırken, oyuncunun Bursaspor deplasmanında ayağı kırıldığı öğrenildi.

 

Beto Meselesi Sezon Sonunda Konuşulacak

 

Art arda yaşanan sakatlıkların üzüntüsü içerisinde kıvranan Göztepe Spor Kulübü, zorlu günleri ise bir an önce gerisinde bırakmanın peşine düştü.

 

Öte yandan Göztepe ile sezon sonu sözleşmesi sona erecek takım kaptanı ve file bekçisi Beto ile ilgili belirsizlik de hala sürüyor.

 

Beto ile ilgili açıklama yapan Göztepe Başkan Vekili Talat Papatua, bu konunun sezon sonu görüşüleceğini belirtti. Ve son 3 sezondur kaleyi koruyan oyuncuyla en son pandemi öncesinde görüştüklerini paylaştı.

Güncel Yazılar