GÖZTEPE’DE YENİ SEZONA HAZIRLIK

İzmir temsilcisi Göztepe yeni sezon öncesi hazırlıklarına başladı. Süper Toto Süper Lig’in bu sezonunu 51 puanla onuncu sırada tamamlayan Göztepe gelecek sezon daha iyi bir performans sergilemek istiyor.

GÖZTEPE’DE YABANCI OYUNCULARIN SON DURUMU

İzmir temsilcisi Göztepe’de yabancı oyuncularla ilgili son kararlar verilecek. Göztepe’de sezon öncesi ilk olarak iç transfere ağırlık verilecek. Bu hafta sonu yabancı oyuncuların kaderi belli olacak. Sarı kırmızılı İzmir temsilcisi Göztepe’de sözleşmesi biten Lamine Gassama, Stefano Napoleoni, Anderson Esiti, Fouusseni Diabate ve Cherif Ndiaye gibi isimler için teknik direktör Ünal Karaman rapor hazırladı. Esiti ve Ndiaye için yeşil ışık yakan Ünal Karaman, Gassama ve Diabate için bütçe konusuna göre yönetimin karar vermesi gerektiğini belirtti.

Brown Ideye Göztepe’de beklentileri karşılayamadı için yeni bir anlaşma ve yeni bir sözleşme imzalan olmayacağı kesin bir bilgi olarak Göztepe’den çıktı konuşuluyor. Onun dışında Jahovic, Obinna, Mihojevic, Megyeri ve Burekovic gibi isimlerle Göz-Göz yeni sezonda da devam edecek.

GÖZTEPE DEĞERLİ OYUNCU DURUMU

Göztepe yönetimi yerli oyunculardan ikisi ile yeni bir sözleşme imzaladı. Göztepe’de Berkan ve Atınç yeni sözleşmelerini imzalayarak gelecek sezonda da Göztepe’de performanslarını sergileyeceklerini duydular. Onun dışında yerli oyunculardan Alpaslan Öztürk ile vedalaşan Göztepe yeni yolculuğunda ve yeni takımlarında ona başarılar diledi.

Eski oyuncusu olan Hasan Hüseyin Acar ile yeniden anlaşma imzalamayı düşünen ve çalışmalara başlayan Göztepe yeni sezona daha iyi ve hırslı bir kadro ile çıkmayı istiyor.

Göztepe’de transferlerin yabancı oyuncuların yanında aynı zamanda Başkan Mehmet Sepil görevi bıraktığı için Göztepe’de önemli bir kongre bekleniyor. Başkan sefil için taraftarlar bırakma sensiz yapamayız başkası bir görevi bıraktığını belirtti. Yapılacak olan kongrede yeni başkan kim olacak Başkan Sepil’in yerine kim aday olacak ve kim kazanacak Göztepe’de oldukça merak edilen konular arasında yer alıyor.

Göztepe hem kongre için hem de yeni oyuncular için yeni isimlere gözünü dikti. Kendi bünyesindeki oyuncular ile kadrosunu daha da güçlendirmek isteyen sarı kırmızılı takım gelecek sezona daha iddialı bir performans ile başlayıp sezonu o iddia ile de tamamlamak istiyor.