Göztepe Spor Kulübü

Göztepe Spor Kulübü’nden Sosyal Medya Desteğine Devam

Yeni tip koronavirüs sebebiyle tüm liglerin süresiz olarak ertelenmiş olduğu dönemde, sporcular evlerinde kendi bireysel antrenmanlarını sürdürmeye devam ediyorlar. Bu dönemde spor kulüpleri ise sosyal medya paylaşım sitelerini daha aktif bir şekilde kullanarak, taraftarına ve spor severlere bu süreçte çağrıda bulunuyor.

Tüm sektörlerin olumsuz bir şekilde etkilendiği süreçte, spor dünyası da bu etkiden nasibini aldı ve tedbirler gereği tüm ligler süresiz olarak da ertelendi. Fakat bu süreçte evde kalması gereken halk, takımından ve kulübünden haber almak için sosyal medya üzerinden takibe geçti.

Evde kal desteklerini sürdüren ekiplerden biri de İzmir temsilcisi olan Göztepe Spor Kulübü oldu. Sarı kırmızılı ekip, sosyal medya üzerinden taraftarına sık sık seslenmenin yanı sıra, ayrıca çeşitli etkinliklerle de spor severlere moral depolamaya çalışıyor.

Evde Kalma Sürecini Eğlenceli Hale Getirdiler

Özellikle yaşanan durumun sona ereceğini ve hasretlerin biteceğini sık sık dile getiren Süper Lig ekibi Göztepe Spor Kulübü, geçmişteki başarılarını da oyunlara çevirerek İzmir taraftarına bu şekilde sesleniyor.

Yapmış olduğu bir paylaşımında da maç sonu galibiyet fotoğraflarını takım olarak da çok sevdiklerini dile getiren sarı kırmızılılar, taraftarı harekete geçirerek ekran görüntüsü ile sürekli olarak değişen görüntülerin tamamlanmasının kaçıncı denemede yapıldığını sordu.

Paylaşımını #EvdeKal ve #Göztepe etiketleri ile paylaşan kulüp, çok sayıda da geri cevap aldı.