Göztepe Spor Kulübü

Göztepe Spor Kulübü Gelecek Sezona Sıkı Hazırlanıyor

Gelecek sezonda daha güçlü bir kadro ile sahada yer almak isteyen kulüplerin başında Göztepe Spor Kulübü geliyor. Transfer çalışmalarına sıkı bir şekilde hazırlanan İzmir ekibi, bir yandan kadrosuna yeni isimler ararken, bir yandan da kalan maçlarda galibiyet edinebilmek adına antrenmanlarını sürdürmeye devam ediyor.

Yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle tüm dünyada spor faaliyetleri durma noktasına geldi. Türkiye’de 19 Mart itibariyle süresiz olarak askıya alınan liglere ilişkin kararlar da açıklanmaya başladı. Futbol liglerinin 12 Haziran itibariyle başlamasında karar kılınırken, voleybol ligleri tescilini ilan etti.

Bugün itibariyle basketbol ligleri de iptal kararını açıklarken, futbol liglerinin hazırlığı ise spor kulüplerinde tüm hızıyla devam ediyor. Göztepe Spor Kulübü de bu süreçte hem kadrosunu güçlendirmek istiyor hem de antrenmanlarına takım halinde başlıyor.

Galatasaraylı Oyuncuya Yakın Takip

Gelecek sezonda daha sağlam bir kadroya sahip olmak isteyen sarı kırmızılı yönetim, Galatasaray ekibinden transfere yoğunlaşmış durumda. Forma giyme fırsatını bir türlü bulamayan Şener Özbayraklı’yı yakın takibe alan İzmir temsilcisinin resmi teklife hazırlandığı da edinilen bilgiler arasında yer alıyor.

Urla Adnan Süvari Tesisleri’nde sosyal mesafe kurallarına uyum sağlayarak maç hazırlığı yapan sarı kırmızılılar, transfer listesini de son derece kabarık tutuyor.

Listede yer alan isimler arasında Portekizli golcü Eder, Polonyalı Teodorczyk ve Şener Özbayraklı yer alıyor.