Ali Palabıyık

Göztepe Spor Kulübü Ve Medipol Başakşehir Maçının Hakemi Belli Oldu

Süper Lig’de 25’inci hafta mücadelesi için Medipol Başakşehir ve Göztepe Spor Kulübü ekipleri karşı karşıya gelecek. İzmir ekibinin sıkı bir tempo ile hazırlık yaptığı maçın hakemi ise Ankara bölgesinden Ali Palabıyık olacak.

Süper Lig’in 25’inci haftasında Medipol Başakşehir ve Göztepe Spor Kulübü ekipleri arasında yaşanacak olan kritik mücadeleye sarı kırmızılı ekip sıkı bir şekilde çalışmalarına devam ediyor. Oyundan galip olarak ayrılmak isteyen İzmir ekibi, lig için kritik olan bu süreci başarı ile atlatmak istiyor.

Ali Palabıyık Orta Hakem Olacak

Sarı kırmızılılar Medipol Başakşehir maçına planlı bir şekilde çalışırken de, mücadelenin kim tarafından yönetileceği açıklandı. 25’inci hafta maçlarını yönetecek hakemler belli olurken, Göztepe Spor Kulübü ekibinin Başakşehir ile olacak maçının da Ankara bölgesi hakemi olarak görev alan Ali Palabıyık olduğu bilgisi edinildi.

Kritik mücadelede orta hakem olarak Palabıyık görev alacak. Yardımcılıkları ise Serkan Olguncan ve Mustafa Sönmez’de olacak mücadelenin dördüncü hakeminin de Mustafa İlker Coşkun olacağı bilgisi edinildi.

Müsabakada VAR hakemi olarak görev alacak isimler ise Abdulkadir Bitigen ve Murat Erdoğan olacak.