Göztepe SK

Göztepe Ekibi Lider Başakşehir Ekibini Bugün Konuk Ediyor

Süper Lig’de 25’inci hafta müsabakasında Medipol Başakşehir ekibini konuk edecek olan Göztepe Spor Kulübü, dün gerçekleşen idmanla hazırlıklarını tamamladı. Adnan Süvari Tesisleri’nde gerçekleşen idmanda sarı kırmızılı ekipte eksikler söz konusu oldu. Gerçekleşen antrenmanda Alpaslan Öztürk ve Kerem Atakan Kesgin, tedavileri devam ettiği için idmana katılım gösteremedi.

Süper Lig’in 25’inci haftasındaki müsabakada Medipol Başakşehir ekibi ile karşı karşıya gelecek olan sarı kırmızılı ekip, müsabakanın hazırlıklarını tamamladı. Ligin kritik dönemlerinde gerçekleşen Başakşehir mücadelesinin ev sahibi ise İzmir ekibi olacak.

Ev sahibi Göztepe Spor Kulübü, kendi evinde misafir edeceği lider Başakşehir mücadelesinden galip ayrılarak puanın sahibi olmak istiyor.

Taktik Çalışmalarına Yoğunluk Gösterildi

Adnan Süvari Tesisleri’nde gerçekleşen mücadelenin antrenmanına koşu ve ısınma hareketleri ile başlayan ekip, sonrasında ise taktik çalışmalarına önem verdi.

Lider ekibi konuk edecek olan sarı kırmızılı ekip, yoğun olarak taktiksel çalışmalara önem verdi. Müsabakanın antrenmanlarına ise sakatlık sebebiyle tedavilerine devam edilen Alpaslan Öztürk ve Kerem Atagan Kesgin yer almadı.

Süper Lig’in 25’inci haftasının kritik müsabakası bugün 17:00’de oynanacak.