Göztepe SK

Göztepe Spor Kulübü Ekibi Medipol Başakşehir Mücadelesine Sıkı Bir Hazırlık Sürecine Girdi

Göztepe Spor Kulübü ekibi, sıkı bir antrenman sürecinden geçerek Medipol Başakşehir müsabakasının hazırlıklarını sürdürmeye devam ediyor. Adnan Süvarı Tesisleri’nde gerçekleşen idmanda, sarı kırmızılı ekip Başakşehir maçına iki farklı bölüm şeklindeki idmanla çalıştı.

Göztepe Spor Kulübü, gerçekleşecek Medipol Başakşehir mücadelesine sıkı bir antrenman süreci ile hazırlanmaya devam ediyor. Adnan Süvari Tesisleri’nde yapılan idmanda, iki farklı bölüm şeklinde bir hazırlık söz konusu oldu. Sarı kırmızılı ekibin başında ise antrenman gözetiminde tecrübeli Teknik Direktör İlhan Palut gözetiminde gerçekleşti.

Süper Lig’in 25’inci haftasında Medipol Başakşehir ile karşı karşıya gelecek olan Göztepe Spor Kulübü ekibi, 7 Mart günü gerçekleşecek müsabakanın hazırlıklarına devam etti. Adnan Süvari Tesisleri’nde yapılan idmana ilk bölümde pas çalışması ile başlandı. İkinci bölümde ise dar alanda oyun çalışması yapan İzmir ekibi, müsabakaya planlı bir şekilde hazırlandı.

İki İsim Eksikti

Ekipte eksik olan isim ise Alpaslan Öztürk oldu. Kayserispor ile olan mücadelede sakatlık geçiren Öztürk, sol uyluk arka bölgesinde kas yaralanması yaşamış olduğu için idmanda yer alamadı ve tedavisine başlandı. İdmanda yer alamayan diğer bir oyuncu ise, tedavisi hala sürmekte olan Kerem Atakan Kesgin oldu.