Göztepe SK

Göztepe Spor Kulübü Sosyal Medya Üzerinden Destek Vermeye Devam Ediyor

Yeni tip koronavirüs salgınının küresel bir hal almasının ardından tüm dünyada hastalığa yakalanmamak adına çeşitli önlemler alınıyor. Durumdan olumsuz etkilenenlerden biri de Türkiye oldu.

Küresel bir salgın halini alan yeni tip koronavirüs, Türkiye’de de çok sayıda vaka ve ölümün peşi sıra, bir salgın haline geldi. Durumdan olumsuz etkilenenler arasında da şüphesiz ki spor kulüpleri yer aldı.

Özellikle de liglerin süresiz olarak ertelenmiş olduğu süreçte, tüm kulüpler sosyal medya paylaşımları üzerinden gerek taraftar gerekse de spor gündemine ilişkin bilgi vermeyi sürdürüyor.

Öte yandan da kulüplerin evde kalma çağrıları ve takımların evlerinde olan bireysel çalışmalar sürecinde, Süper Lig ekiplerinden olan Göztepe Spor Kulübü de sürece katılmış durumda.

Sosyal medya paylaşımlarını son derece etkin gerçekleştiren İzmir temsilcisi ekip, oyuncularının bireysel çalışmalarını paylaşmanın yanı sıra, evde kal çağrılarına da devam ediyorlar.

#EvdeKal Etiketli Paylaşımlar 

Twitter sosyal paylaşım sitesini de son derece etkin kullanan sarı kırmızılı kulüp, #EvdeKal etiketi ile, sabretmeyi, güzel günler için emek vermeyi Göztepe Spor Kulübü camiasının çok iyi bildiğine ilişkin paylaşımlar yapmayı sürdürüyor.

Öte yandan yapmış olduğu paylaşımda, dünün, yarının bizler için olduğunu belirten sarı kırmızılı kulüp, yan yana sevmenin ve hasrete vurulan gözlerin ve yüreğin de yine sarı kırmızılı taraftara yönelik olduğunu belirterek, #BirlikteBaşaracağız ve #Göztepe etiketlerini kullanarak paylaşımlarını gerçekleştirdi.