Halil Akbunar

Göztepe Spor Kulübü Sporcusu Halil Akbunar Videosunu Sosyal Medyadan Paylaştı

Çin’de başlayan ve küresel salgın haline gelen yeni tip koronavirüs, dünyanın pek çok yerinde binlerce kişinin ölümüne neden oldu. Bu süreçten olumsuz etkilenenlerden biri de Türkiye oldu. Ülkemizde ilk vakanın görüldüğü andan itibaren başlayan salgın önlemlerinden en fazla etkilenen de spor dünyası oldu. Antrenmanlara evde devam eden sporcular, evde kal çağrılarını da sosyal medya üzerinden paylaştı.

Göztepe Spor Kulübü ekibi de, etkin olarak kullanmakta olduğu sosyal medya hesapları ile, evde kal çağrılarını gerçekleştiren spor kulüplerinden biri oldu. Sarı kırmızılı ekibin başarılı oyuncusu Halil Akbunar da, antrenmanlarını evde kızı Ela gibi sürdürürken çektirmiş olduğu görüntüsünü, sosyal medya üzerinden paylaşarak, hem kendiniz hem de sevdikleriniz adına evde kal çağrısı yaparak destek verdi.

Kızı Ela İle Bireysel Antrenman Yaptı

Evde de sporlarına ve bireysel antrenmanlarına devam eden Göztepe Spor Kulübü oyuncusu, yapmış olduğu paylaşımda ayrıca en kısa sürede görüşme dileklerini de iletti.

Kızı Ela ile antrenmanlarını yaparken sıcak ve samimi görüntüleri de seyrettiren başarılı oyuncu Halil Akbunar, evinin bahçesinde yapmış olduğu evde kal çağrısı ile de örnek olan futbolcular arasındaki yerini aldı.

Video ise, Göztepe Spor Kulübü’nün resmi sosyal medya hesabı üzerinden paylaşılarak, #Evdekal çağrısı ile etiketlendi.