Göztepe

Barcelona’dan Göztepe’ye Kutlama Mesajı

Süper Lig’de mücadele eden Göztepe Spor Kulübü, 14 Haziran günü kuruluşunun 95’inci yıl dönümünü kutladı. Gürsel Aksel Stadyumu’nda gerçekleşen kutlama ise, koronavirüs salgını nedeniyle önceki kutlamalara göre biraz daha farklı oldu.

95’inci yıl dönümünü kutlayan Göztepe Spor Kulübü’ne ise tebrik mesajı adeta yağdı. Çok sayıda kulüp, sosyal medyada tebrik mesajı paylaşırken, İspanyol devi Barcelona da kutlayanlar arasında yer aldı.

Sarı kırmızılı takımın 95’inci yaşını kutlayanlar arasında Trabzonspor, Sakaryaspor, Manisa FK ve Altınordu yer alırken, Barcelona Kulübü de Türkiye resmi sitesi üzerinden kutlama yaptı.

İspanyol devi olan Barcelona Kulübü’nün Türkiye’deki sosyal medya sayfası üzerinden gönderilen kutlama mesajında eski bir turnuvaya değinildi. Fuar Şehirleri Kupası’nın en başarılı ekibi olan Barcelona’dan turnuva ile yarı finale çıktığı ve Türk futbolunda bir ilkin başarıldığı ifade edildi. Bu mesaja karşılık olarak da sarı kırmızılılar İspanyol devine teşekkür geldi.

Bu Sene Buruk Doğum Günü Kutlanıyor

Kutlama sürecinde açıklama yapan Göztepe Başkanvekili Talat Papatya ise, bu sene gerçekleştirilen kutlamayı sağlık çalışanlarına ithaf ettiklerini ekledi. Bu sene buruk bir doğum günü kutlandığını da belirten Talat Papatya, sağlık çalışanlarına da teşekkür dileklerinde bulundu. Ayrıca fiziksel anlamda İzmir taraftarı ile uzak olsalar da, gönüllerin taraftarla beraber olduğunun özellikle altını çizdi.

Güncel Yazılar