Süper Lig’in En İyi Oyuncusu Soner Aydoğdu

Muhabirlere açıklamalarda bulunan Alpaslan Öztürk, Süper Lig’in en iyi oyuncusunun Soner Aydoğdu olduğunu dile getirdi.

Süper Lig’te 23 puanla 10. sırada yer alan Göztepe, ikinci yarıda daha iyi bir performans sergilemek için çalışmalarına tam gaz devam ediyor. Takımda oynamak için kiralanan Soner Aydoğdu merkez orta sahada iyi bir oyun sergiledi. Toplamda Süper Lig’te 14 maçta 2 gol 3 asist yapan futbolcu 4 sarı kart gördü.

Başarılı oyuncu Göztepe için ”İlk yarı sezona iyi başlayamadık. Sonradan hem biz toparladık hem de takım oyunu olarak toparladık. Bu da skorlara iyi yansıdı. Daha iyi de bitirebilirdik ama 23 puan da fena bir puan değil. Devre arasında iyi bir kamp dönemi geçiyor. İyi çalışıyoruz. Oyunu geliştirme açısından, eksiklerimizi kapatma açısından iyi bir kamp geçiyor. Biz İzmir’de toplandık. İlk maçımız Antalya ile olduğu için biraz daha uzun süre buradayız. Artık bütün hazırlıklarımız kupa ve lige dönük olacak. Burada çok güzel bir ortam var. Devre arası kamplarını ben çok seviyorum. Arkadaşlık, ortam, antrenman ve çalışma isteği de çok güzel. Devre arası kamplarında en önemli konu sakatsız bir dönem geçirilmesi. Bir tek Alpaslan’ın bir sakatlığı var ve o da en kısa sürede takıma katılacaktır.” şeklinde konuştu.

Süper Lig’in En Yeteneklisi ve Beyefendisi Soner

Belçika’da doğan Türk oyuncu Alpaslan Öztürk ise Soner ile ilgili ”Soner Aydoğdu, Türkiye’nin, Süper Lig’in gördüğü en yetenekli, en beyefendi, kişiliği ve futbolculuğuyla öne çıkan isimlerden birisi. Biz de çok mutluyuz bizimle olmasından dolayı. Kendisine de teşekkür etmek istiyorum, karakteri ve futboluyla bize çok şey kattığı için.” açıklamalarında bulundu.

Göztepe’nin Stadı Dört Gözle Bekleniyor

Göztepe – Beşiktaş maçında açılışı yapılacak olan Göztepe standı büyük bir merakla bekleniyor. Soner Aydoğdu bu heyecanını ”Çok heyecanlıyız. Ben kampa gelmeden önce stadı ziyaret ettim. Çok güzel bir stat oldu. Sabırsızlıkla bekliyorum. Orada çok güzel bir ambiyans, önemli bir ortam olacak. Taraftarlarımız da uzun zamandır bekliyor. Son 16 gün falan diyoruz ama önce bizim Antalya maçımız var. Bu maçla güzel bir sezon başlangıcı yapmak istiyoruz. Ondan sonraki hafta stadın açılışında her şeyimizle Beşiktaş maçına odaklanmak istiyoruz.” sözleriyle ifade etti.