Soner Aydoğdu

Soner Aydoğdu Göztepe’de Kalmak İstediğini Belirtti

Süper Lig ekiplerinden Göztepe Spor Kulübü’nün başarılı ismi Soner Aydoğdu, transfer sürecine ilişkin açıklamalarda bulundu. Kendisine çok sayıda teklif geldiğini belirten oyuncu, Göztepe’de ise mutlu olduğunu ifade etti. En büyük hedeflerinden birinin de A Milli Takım’da kalıcı olmak olduğunun altını çizdi.

Göztepe Spor Kulübü ekibinin başarılı isimlerinden biri olan Soner Aydoğdu, transfer sürecine ilişkin konuştu. Çok sayıda teklif aldığı bilgisini veren oyuncu, sarı kırmızılı kulüpte ise mutlu olduğunu ifade etti.

Kocatepe Spor Kompleksi’nde Afyonkarahisar kampını sürdüren Göztepe Spor Kulübü, yeni sezon hazırlıklarına tempolu bir şekilde devam ediyor.  Önceki sezonda İzmir ekibine kiralık olarak dahil olan Aydoğdu, takımından çok memnun olduğunu söyledi. Başka bir takıma gitmeyi düşünmediğini ve Göztepe’de de kalıcı olmak istediğine özellikle dikkat çekti.

Gençlere Güveniyorum

Önceliğinin Göztepe Spor Kulübü olduğunun altını çizen sporcu, çok sayıda teklif geldiğini fakat burada çok mutlu olduğunu, güzel bir sezon geçirdiğini belirtti. Genç yeteneklerin çok fazla olduğunu ve yurtdışına giden de oyuncularının olduğunu ekleyen futbolcu, kulübü temsil eden kardeşlerinin de performanslarının ortada olduğunu söyledi.

Özellikle gençlere çok güvendiği söyleyen sporcu, hem Doğanlar’da hem de yeni açılan statta oynadığını söyledi. Ve stada da doyamadıklarını ekledi.

Güncel Yazılar