Serdar Gürler

Serdar Gürler’den Sözleşmeye İlişkin Açıklama

Süper Lig’de mücadele eden Göztepe Spor Kulübü, önceki sezon ara transfer döneminde Serdar Gürler ile kontrat imzalamıştı. Sarı kırmızılı oyuncunun sözleşmesi ise bu sezon sonu sona erecek. Konuya ilişkin açıklama yapan kanat mevki futbolcusu, anlaşmasına ilişkin de merak edilenleri cevapladı.

Süper Lig’de mücadele veren Göztepe Spor Kulübü, geçtiğimiz sezonun ara transfer döneminde Serdar Gürler ile anlaşmaya imza atmıştı. İspanyol ekip Huesca’dan transfer edilen başarılı kanat mevki oyuncusunun sarı kırmızılı kulüple anlaşması ise bu sezon sonu bitecek.

Takımda kalıp kalmayacağı merak konusu olan Gürler, konuya ilişkin önemli açıklamalara da imza attı. Bu süreçte adı çok sayıda farklı kulüple anılan oyuncu, İzmir ekibinde kalmaya ise sıcak baktığını belirtti.

Fedakarlık Yapacağız

Maaş indirimi için ise kulüpten bir talep gelmesine gerek olmadığını vurgulayan Gürler, bu talebi bekleyen insanlar olmadıklarını söyledi. Kendiliğinden fedakarlık yapılmasını da düşündüklerini ekledi. Öte yandan Kulüp Başkanı Mehmet Sepil’in zorunlu olmadığı halde maçlardan sonra prim dağıttığını ifade etti.

Gürler, bu süreçte çok sayıda insanın işsiz kalmasının yanında kendilerinin de fedakarlık yapacağına dikkat çekerek, kendilerinin de bu dönemde insaniyetlerini göstereceklerini ekledi.

Önceki açıklamalarında da Gürler, Beşiktaş ve Fenerbahçe’nin kendisiyle ilgileniyor olmasını da normal karşılamış ve zaten büyük bir kulüpte oynadığına dikkat çekmişti.