Kombine Satışları Devam Ediyor

İzmir’in incisi Göztepe, 2021 22 futbol sezonunda seyircisine ciddi bir hayal kırıklığı yaşatarak Süper Lig’den düşmüş ve taraftarlarını çok üzmüştü. Türkiye’nin en sadık, en vefakar ve diğer takım taraftarlarınca da en takdir gören taraftarları arasında yer alan Göztepe taraftarı geçen yıl ki kötü sonuca rağmen bu sene TFF 1. Lig’de takımını sahipsiz bırakmadı ve kombine biletlerine adeta hücum etti.

Göztepe kombine

Hala Bilet Var, İşte Kombine Fiyatları

Göztepe 2022 23 futbol sezonu için kombinelerde 6 kategori belirledi.1. kategori olan ve VIP tribün olarak adlandırılan tribün kombine bedeli 4250 TL, 2. kategori VIP tribün bedeli 2750 TL, 3. kategori batı tribün bedeli 1300 TL, 4. kategori doğru tribün kombine fiyatı 900 TL, 5. ve 6. kategori olarak adlandırılan kuzey ve güney kale arkası trbünleri ise 325 TL olarak satışa sunuldu. Kuzeybatı ve güneybatı kale arkaları maç günü satışa çıkan biletler olup kombine olarak çıkmazken kuzeydoğu kale arkası ise deplasman tribünü olarak ayrıldı.

Göztepe’de son haftaya kadar kombinelerin %40 satıldı. Göztepe yönetimi ise kombinelerin %75’inin satılmasını umuyor. Fiyatları ülkenin ekonomik şartlarını da göz önüne alarak olabildiğinde uygun tutmaya çalışan Göztepe Spor Kulübü, büyük beklentilerle başlanan ama aynı büyüklükte bir hayal kırıklığı ile son bulan 2021 22 futbol sezonunun taraftarda yarattığı hayal kırıklığı ve küskünlüğün de farkında. Bunu telafi edebilmek için TFF 1. Lig’in en güçlü kadrosunu oluşturma parolasıyla yola çıkan Göztepe, mutlaka suretle TFF 1. Lig şampiyonluğunu ve bu sayede şampiyon olarak Süper Lig’e dönmeyi hedefliyor.

Süper Lig hedefiyle çıkılan yolda önemli transferlere imza atan Göztepe özellikle Emre Çolak’ı kadroya katarak TFF. 1. Lig’in en güçlü orta saha rotasyonlarından birine sahip olurken forvete de Galataray’a transferde atılan büyük bir çalımın sonunda Ali Akman getirildi. Göztepe transferde tek eleştiriyi as kalecisi İrfan Can Eğribayat’ı Fenerbahçe’ye gönderdiği için aldı. Süper Lig yolunda Göztepe’nin önemli rakiplerinden Rizespor iki kalecisi Tarık Çetin ve Gökhan Akkan’ın ikisine birden ayrı ayrı teklif yapan Fenerbahçe’yi ikisi için de reddederken Göztepe’nin kalecisini Fenerbahçe’ye vermesi taraftarın ciddi tepkisine neden oldu. Hatta o kadar ki bazı taraftarlar bu satışın ardından kombine almayacaklarını, alacakken vazgeçtikleri sosyal medya hesaplarından paylaştılar.

Çocuklar Ücretsiz

Göztepe Spor Kulübü sosyal medyadan yaptığı açıklamada 31 Aralık 2006 ile 1 Ocak 2015 tarihleri arasında doğan çocuklara, velisinin kombineyi doğu tribününden alması halinde velisi ile birlikte ücretsiz kombine tanımlanacağını duyurdu. Her aileye sadece bir çocuk için verilen bu hak yine sadece 2022 23 futbol sezonu kapsamında geçerli olacak, önümüzdeki sezon bu kombineler yenilenemeyecek. Bu kombinenin tanımlanabilmesi için çocuğun birinci derece yakınının, yani annesi ya da babasının doğu tribününden kombine alması gerekmekte.