İlhan Palut

İlhan Palut Sezon Öncesi Takımını Değerlendirdi

Süper Lig’de mücadele eden Göztepe Spor Kulübü, yeni sezonun başlamasına günler kala hazırlıklarını sıkı tempoyla devam ettiriyor. Sarı kırmızılı takımın tecrübeli Teknik Direktörü İlhan Palut ise, bu zorlu süreçte takımını gelecek döneme çok iyi hazırlıyor. Denizlispor maçına hazırlanan İzmir ekibinin hocası ise sezon öncesi değerlendirmelerde bulundu.

Süper Lig’in 2020-2021 sezonu hazırlıklarına sıkı bir çalışma ile devam ediliyor. Yeni sezonda daha iddialı bir takım kurmak isteyen Göztepe ekibinin teknik patronu ise sezon öncesi takımını değerlendirdi.

12 Eylül Cumartesi günü kendi evinde Denizlispor ile mücadele edecek olan Göztepe Spor Kulübü, sezona böylelikle başlamış olacak. Sıkı bir hazırlık sürecinden geçen sarı kırmızılılarda ise durum iyi görünüyor.

Maç Kondisyonları İlerletilecek

Altınordu ile oynanan karşılaşma sonrasında takımının görüntüsünden memnun kaldığını belirten İlhan Palut, iki takım için de ligin başlamasına az bir süre kala çok güzel bir antrenman maçı olduğunu belirtti. Karşılaşmayı 3-0 kazandıklarını belirten genç teknik adam, dönem dönem çalışılan taktikleri ise oyuncularında görmüş olduğunu ekledi.

Beklediği geri dönüşleri aldığını söyleyen Palut, pek çok oyuncuya 70 dakikanın üzerinde süre verdiğini belirtti. Futbolcularının maç kondisyonlarını da ilerletmeyi amaçladığının altını çizdi.

Güncel Yazılar