İlhan Palut

İlhan Palut Maç Sonrası Değerlendirmede Bulundu

Süper Lig’de mücadele eden Göztepe Spor Kulübü, ligin 28’inci haftasında rakibi Yeni Malatyaspor ekibine 2-1 skorla mağlup oldu. Yenilginin ardından açıklama yapan Teknik Direktör İlhan Palut, art arda alınan yenilgilerin camiayı üzdüğünü söyledi.

Süper Lig’in 28’inci hafta mücadelesi için Yeni Malatyaspor ekibi ile kozlarını paylaşan Göztepe Spor Kulübü ekibi, mücadeleden 2-1 skorla mağlup ayrıldı. Oyunun ardından ise sarı kırmızılı takımın tecrübeli Teknik Direktörü İlhan Palut açıklama yaptı.

Üst üste alınan olumsuz sonuçlarla Göztepe Spor Kulübü camiasını üzdüklerini söyleyen teknik isim, buna son vermek adına gereken çalışmaları yapacaklarının da altını çizdi.

Tecrübeli teknik direktörün yapmış olduğu açıklama, sarı kırmızılı kulübün resmi internet sitesi üzerinden yayınlandı. Yeni Malatyaspor ekibi ile olan mücadeleden alınacak olan 3 puanın kendilerine gelmek istediklerini fakat bunu başaramadıklarını da söyledi.

Bir Anlık Bir Dalgınlık

Oyunun ilk devresinin sonuna doğru yapılmaması gereken hata nedeniyle mağlup duruma düştüklerini ekleyen İlhan Palut, ikinci yarıda rakibin oyunu kendi yarı sahasına kabul ettiğini vurguladı.

Göztepe’nin ise risk alarak, rakip yarı sahasında varlık gösterdiklerini söyleyen Palut, kilidi açmak için de çok uğraştıklarını belirtti. Ve bir penaltı golüyle de bunu başardıklarını açıkça dile getirdi.

İlk goldeki hataya benzer bir anlık dalgınlık sonucunda, golü kalede gördüklerini ve sahadan da mağlubiyetle ayrıldıklarını ekledi.

Güncel Yazılar