Göztepe

Göztepe Spor Kulübü’nde Hayal Kırıklığı Yaşanıyor

Süper Lig’de mücadele eden Göztepe Spor Kulübü, koronavirüs salgını sonrasında lige olumsuz başladı. Art arda iki yenilgi alan sarı kırmızılılarda, Teknik Direktör İlhan Palut ise takımdan memnun olmadığını açıkça ifade etti.

Süper Lig’de mücadele eden İzmir temsilcisi Göztepe Spor Kulübü ekibi, BtcTurk Yeni Malatyaspor ekibi ile olan mücadelesinden de mağlubiyetle ayrıldı. Son 6 maçında 5’inci kez mağlubiyet yaşayan sarı kırmızılılarda, Avrupa kupalarına katılma umudu da hayal oldu.

Trabzonspor mücadelesinin ardından Yeni Malatyaspor ekibine de mağlup olan İzmir ekibi, kötü serisiyle de camiayı derinden üzdü.

Gürsel Aksel Stadı’ndaki mücadelelerde Çaykur Rizespor ekibini 2-0 mağlup eden İzmir ekibi, Kayserispor’a 1-0, Başakşehir’e 3-0, Kasımpaşa’ya 2-0, Trabzonspor’a 3-1 ve Malatyaspor ekibine de 2-1 yenildi.

Daha Genç İsimler Sahaya Çıkacak

Alınan yenilginin ardından açıklama yapan sarı kırmızılı teknik adam da, gidişatın farkında olduklarının mesajını verdi. Ve söz konusu kötü duruma son vermek adına da gereken neyse onu yapacaklarını ifade etti.

Teknik Direktör İlhan Palut’un, geri kalan mücadelelerde performansını yetersiz ve hatalı bulduğu oyuncuların yerin daha genç isimlere forma vereceği tahmin ediliyor. Öte yandan sarı kırmızılı yönetimin de önemli uyarılarda bulunacağı iddiası gündem oldu.

Güncel Yazılar